12.5.2018 Klubová výstava. 12.-.13.5.2018 Bonitace.

Inzerce

Podmínky pro zadání inzerce
<< 2018 >>
LedenÚnorBřezenDubenKvětenČervenČervenecSrpenZáříŘíjenListopadProsinec
02.03.2018Vrh D Canis Mayrau
Štěňátka s PP ze spojení kvalitních rodičů, pracovně i výstavně vedených. K odběru budou v půlce dubna. Už nyní je možná rezervace. Máme volnou fenku a pejska.
Matka: Habileté z Ajysyt - DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní, spondylóza 0. Klubová šampionka krásy, Česká šampionka, čekatelka šampionů několika evropských zemí, mnoho titulů BOB, CACIB. Ve 2 letech má složeny zkoušky BH, ZM, ZZO a ZVOP.
Otec: Addi Rakovecká niva - DKK A/A, DLK 0/0. Získal tituly res.CAC,2xCAC,res.CACIB a složil zkoušky BH, SPr1, ZZO. Jeho otec Troll de la Noe du Jardin a dědeček matky Habileté – Turbo de la Negrese byli oba šampioni Francie a v Čechách měli každý pouze 1 vrh. Mnoho předků má složeny vysoké zkoušky ze sportovní kynologie a záchranařiny.
Štěňátka odchováváme v domě a od 5. týdne věku venku s našimi ostatními beaucerony. Štěňátka budou socializovaná, zvyklá na chod domácnosti i venku, budou umět respektovat pravidla smečky, hrát si s dětmi a jinými lidmi, budou znát chod stáje s koňmi i jízdu autem. Předpokládáme, že štěňátka budou výstavního exteriéru, vhodná pro výcvik i různé sporty, ale hlavně budou prima společníci do aktivních rodin i s dětmi a ochránci jejich majetku. Předpokládáme též silné zdraví, do 4. generace jsou všichni předci DKK A/A, rodiče mají navíc oba DLK 0/0, mnoho předků se dožilo 12-14,5 roku a dědeček 13 let a babička 12,5 roku stále žijí. Rádi Vás uvítáme na návštěvě u štěňátek, na jejichž výchově se bude podílet i jejich dědeček C.I.B. C.I.E. Multišampion Choisi z Husovy tvrze (IPO3). Štěňátka od nás odcházejí očkovaná, odčervená, čipovaná s PET pasem, kupní smlouvou a výbavičkou. Více info na www.canismayrau.cz, e-mail: katavok@seznam.cz, tel. 603 55 22 42

01.03.2018Štěňátka CHS of Gabreta Forest
CHS of Gabreta Forest nabízí k prodeji štěňátka beaucerona, pejsky i fenky.Narození 22.11.2017, zbarvení černá s pálením, z perspektivního spojení s předpoklady vynikajícího exteriéru i povahy. Po mimořádně výstavně úspěšných a zdravých rodičích.Matka: ICH.Arwen Enyhed:International Show Champion, Šampionka Německa,Šampionka Rakouska, Šampionka Slovenska, Šampionka Polska, Klubová šampionka krásy 2017, Middle East European Winner Tulln 2016, Poland Winner.....HD A/A Otec: GCH.Cartier l´Ami Noir:Grandšampion Slovenska, Šampion Slovenska, 4xKlubový vítěz, Národní vítěz, World Dog Show 2013-CAC, R.CACIB....HD A/A, ED 0/0, IPO-BH Ihned k odběru, jsou několikrát odčervená, očkovaná, čipovaná, vybavená Europasem a výbavičkou krmení do začátku. Štěňátka s předpoklady pro výstavy, chov, výcvik, sport a samozřejmě jako kamarád a společník.Kontakt tel:+420 723 808 303, viliams@seznam.cz
B of Gabreta Forest© Maši 2009
Změny u Vašich psů či další vklady na webu zasílejte na adresu: ing. Marcela Součková, stafkovm@yahoo.com